28 Říj

The Cockpit (OAV/OVA)

Překlad: slawa.cap / časování, korekce: chimera_ally

Nejnovější aktualizace: 28.10.2007

The Cockpit je série 3 krátkých filmů zasazených do druhé světové války.
První z nich, Slipstream, představuje pilota Luftwaffe, který si musí vybrat mezi oddaností ke své zemi nebo ke světu. Má doprovázet letadlo, které přepravuje německou atomovou bombu, ale těsně předtím potká svou životní lásku. Druhý příběh, Sonic Boom Squadron, je z pohledu Japonska. Mladý pilot kamikadze má sen, že jednou poletí raketou do vesmíru, místo toho má letět raketou do americké letadlové lodi. Třetí, poslední příběh, Knight of the Iron Dragon, se odehrává na Filipínských ostrovech. Je to příběh dvou vojáků, kteří se vracejí zpátky na dobytou leteckou základnu, aby splnili slib – slib, který nemůžou splnit.Snímek pojednává o absurditě války výjimečně z pohledu „té druhé“ strany.

Režie: Yoshiaki Kawajiri, Takashi Imanishi a Ryosuke Takahashi

Překlad

OVA2 – Sonic Boom Squadron – 28.10.2007
OVA1 – Slipstream – 28.10.2007

3 komentáře: „The Cockpit (OAV/OVA)

 1. Zdravim, suhlasily by ste s tym ak by som spojil vase titulky s videom do Matroska(mkv) formatu ?
  Chcel by som tam pridat aj anglicke titulky a tiez kompletne titulky ku vsetkym trom dielom od druhej prekladatelskej skupiny(Albiel, Kraso, Ingi – tiez ich za tymto ucelom budem kontaktovat).
  Potom by som to dal na ulozto a poslal vam linky aby ste sem mohli dat odkazy.

 2. Ahoj, nevim jestli to nezní jako buzerace ale na akihabaře je že to máte přeložený celý jenže já tu nevidimm třetí OVA

  1. Ahoj,
   omlouváme se za desinformaci. Chyba asi vznikla někdy během vývoje AniAki nebo na straně osoby, co to házela/upravovala na AniAki. Spoustu projektů, co je na AniAki tam hodili lidé mimo naši skupinu (moderátoři AniAki).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.