7 komentářů: „Aktualizace 27.05.

  1. Ahojky, vážím si vaší práce a proto mě mrzí, že poslední dobou jsou odkazy na stažení mangy kaput(nemůžu si ji tak jako předchozí archivovat). Máte v plánu je ještě obnovit? nebo už necháte jen online čítárnu?

    1. Máme problémy s hostingem, na kterém běžíme. Byla nabídnuta jiná nabídka od někoho jiného, takže během několika dní by mělo dojít k přesunu a pak by vše mělo fungovat.

        1. Tak přesun určitě neproběhne dříve jak v září. Nicméně jsem se rozhodl, že si první zářijový víkend (1.-2.) udělám čas a upravím stránky, tak aby fungovaly aspoň z hlavní části. Součástí bude i aktulizace (Berserk 56., Negima 3 kapitoly, Yokohama KK kapitola nebo dvě).

  2. Propo, je nějaká šance, že byste mohli dokončit Golden Age arc dřív, než tak někdy na podzim, nebo v zimě učiní filmy? Asi naivní představa co? Nebo, že by se po státnicích konalo supervýrazné zrychlení? ^_^

  3. Další díl Berserka nebude dříve než budu mít po státnicích, tj. do 18.6. v žádném případě nebude. Po státnicích se pokusím, co nejdříve dodat kapitolu, na kterou mám momentálně překlad.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.